Szanowni uczniowie klas czwartych

 Szanowni uczniowie klas czwartych Technikum im. Jana Pawła II w Poddębicach.

 Zgodnie z obowiązującym kalendarzem roku szkolnego 2020/2021, 30 kwietnia 2021r. kończą się zajęcia dydaktyczne dla ostatnich klas Technikum.

Mimo obowiązujących ograniczeń spowodowanych stanem epidemii COVID – 19, nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach przeprowadzili klasyfikację końcową – wystawili oceny końcowe, wydrukowali i podpisali świadectwa ukończenia Technikum im. Jana Pawła II w Poddębicach.

Chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przed zakażeniem koronawirusem zapraszamy Uczniów klas czwartych im. Jana Pawła II po odbiór świadectw według harmonogramu podanego przez wychowawców.

Prosimy o zachowanie wszelkich, zalecanych prawem i rozsądkiem środków zabezpieczenia przed zakażeniem koronawirusem – maseczkarękawiczki, długopis, zachowanie co najmniej 2 metrów odległości od innych osób.

Jednocześnie przypominamy o zabraniu ze sobą kluczyka od szafki, książek do biblioteki, itp.

Odsłony: 503

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy